image Gönderi Takip image Teklif Al image Whatsapp image Hemen Ara
Değerlerimiz

Hizmet kalitemize yön veren değerlerimiz

icon

Vizyonumuz

E-ihracatı sahiplenerek Türkiye’de başta B2C olmak üzere uluslararası gönderim yapmak isteyen herkese hızlı, ekonomik ve güvenilir çözümler geliştiren AFS Transport olarak vizyonumuz, e-ihracat ekosistemi denildiğinde akıllara gelen ilk ve tek lojistik firması olmaktır.

icon

Misyonumuz

Tüm dünyaya gönderi hizmeti sunan, Avrupa’nın önemli global ve öncü lojistik firmalarından AFS olarak misyonumuz, yüksek teknolojimiz, deneyimli ekibimiz ve geniş networkümüz ile gönderilerinizi dünyanın her noktasına en hızlı, en kolay ve en güvenilir şekilde ulaştırmaktır.

icon

Hizmetlerimiz

Taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetinin global çözümden geçtiği bilinciyle siz değerli müşterilerimiz için ürün yelpazemizi sizlere her alanda hizmet verebilmek için genişlettik.

icon

Ekibimiz

Uluslararası Kurye Taşımacılığında deneyimli ve profesyonel kadromuz ile 7/24 siz değerli müşterilerimize destek sağlamaktayız.

Tüm işlemleriniz tek bir panel üzerinden yönetin!

All in One

Global ticaretin karmaşıklığına karşı etkili bir çözüm sunan AFS Transport E-İhracat Paneli ile işlemleriniz artık daha basit ve verimli! İhracat süreçlerinizi tek bir kullanıcı dostu arayüzde toplayarak, zaman ve kaynak tasarrufu sağlayın.

icon
API & Entegrasyon
icon
Kurye Çağrı
icon
Gönderi Takip
icon
Finans Yönetimi
icon
Online Evrak
icon
Excel Veri Aktarımı
icon
Transit Süre Hesaplama
icon
Kargo Etiketleme
Ofislerimiz

Ofislerimiz ve Operasyon Merkezlerimiz

Destek Hattımız : +90 212 438 5225 Pbx / cs@afstransport.com

image

İstanbul

image

Köln

image

New York