Carries Prestige , More Than Cargo
 • Kisaca Hakkimizda

  Merkezi Almanya/Köln'de bulunan AFS ; Hava , Kara , Deniz ve Kurye taşımacılığında , oluşturduğu geniş servis ağı ile tüm dünyada , komple ve grupaj taşımacılık hizmetlerini Door to Door ve Port to Port seçenekleri doğrultusunda sizlere global olarak sunmaktadır.

  Bizden Haberler

  25ocak

  Karayolu Parsiyel

  Almanya , Hollanda , Belcika Karayolu Parsiyel servislerimiz duzenli olarak her hafta Çarsamba, Cuma ve Cumartesi günleridir.

  22Mart

  Kurye Economy Express

  Kurye paketlerinizi WEB sayfamızda Göderi Takibi bölümümüzden takip edebilir, anında teslimat detayı alabilirsiniz

  Gönderi Takibi

  Hizmetlerimiz

  Hizmet seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

  Daha Fazlasi
 • Hakkimizda

  AFS Uluslararasi Tasimacilik

  Merkezi Almanya/Köln'de bulunan AFS ; Hava , Kara , Deniz ve Kurye taşımacılığında , oluşturduğu geniş servis ağı ile tüm dünyada , komple ve grupaj taşımacılık hizmetlerini Door to Door ve Port to Port seçenekleri doğrultusunda sizlere global olarak sunmaktadır.Taşımacılık sektöründe deneyimli ve profesyonel kadrosu ile Express - Economy Express ve standart kargo başta olmak üzere faydalanabileceğiniz opsiyonel ürün yalpezemizi siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

  Taşımacılık Sektöründe deneyimli ve profesyonel kadrosu ile Express - Economy Express ve standart kargo başta olmak üzere faydalanabileceğiniz opsiyonel ürün yalpezemizi siz değerli müşterilerine sunmaktadır.Genel Kargo , Tekstil ve Tehlikeli madde yüklerinizi standartlara uygun hızlı ve ekonomik olarak AFS güvencesi altında taşımaktayız.

  Vizyonumuz & Misyonumuz

 • Karayolu

  Kara taşımacılığında başta tekstil olmak üzere, yanıcı patlayıcı malzemeden genel kargo taşımacılığına kadar her türlü yükünüzü AFS güvencesi altında taşımaktayız.

  İstanbul ve Almanya da bulunan depomuzda, yurt içi ve yurtdışında Tekstil , Genel Kargo , depolama , asortileme, paketleme ve dağıtım hizmetleri sunmaktayız.

  Uluslararası Kara Taşımacılığı alanında kapsamlı hizmetler vermekte. Uluslararası bağlantılarımız ve deneyimli personelimiz ile tüm ticari, operasyonel ve hukuki konuları göz önünde bulundurarak müşterilerimize en uygun çözüm önerileri sunmaktayız.

  Doğru zamanda , doğru yerde olmak bizim , doğru zamanda doğru bilgiyi almak sizin işinizdir.

  Havayolu

  AFS , Geniş havayolu acentası ile dünyanın tüm limanlarına tüm havayolu seçenekleri ile güvenli hizmet vermektedir.

  Tehlikeli madde ve ağır kargo deneyimli personelleri ile müşterilerine hep daha iyiyi hedefleyen AFS , sizlerden gelen talepler doğrultusunda Hava + Kara / Kara + Hava seçenekleri ile sizlere daha ekonomik hizmetler sunmaktadır.

  Şubeleri ve acente ağı sayesinde acil gönderilerinizde dünyanın herhangi bir noktasından herhangi bir noktasına, kapıdan kapıya taşımalarınızda tecrübeli ekibimizle güçlü bir çözüm ortağıyız.

  Dunyanın tum limanlarina AFS Guvencesi altinda hava Kargo yuklemelerinizi yapabilirsiniz.

  Denizyolu

  AFS , uzman kadrosu geniş acenta ağı ve nitelikli hizmet felsefesiyle ,denizyolu taşımacılığı alanında çözüm üretmektedir.

  AFS , denizyolu yüklerinizi dünyanın tüm limanlarına FCL ve LCL olarak ulaştırmaktadır.

  Limandan limana operasyon , komple gemi kiralama , konvansiyonel deniz navlunu , elleçleme ve depolama hizmetlerini dünyanın tüm limanlarında sunan AFS , müşteri taleplerine göre gemi + uçak yada gemi + tır olarak alternatif taşıma modelleride oluşturmaktadır.

  AFS , güçlü acenta ağı ile dünyanın bir çok ülkesinde kapıdan kapıya 'da hizmet vermektedir.

  Kurye

  Acil olmayan uluslararası kurye teslimatlarınızda bulabileceğiniz en uygun tek adres.

  Merkezi Almanya'da bulunan AFS , müşterilerinin ertesi gün teslim olması gerekmeyen tüm Uluslararası kurye gönderilerini kapıdan alıp , istediği adrese teslimatını yaparak en ekonomik ve en güvenilir hizmeti sunar.

  AFS , Tarafından belirlenmiş süreler içerisinde , Avrupanın her bölgesine ulaştırmak istediğiniz kurye gönderilerinizi , internet üzerinden takip edebilirsiniz.

  Gönderi takibi için anasayfada bulunan " GOMDERI TAKIP " butonunu tiklayabilirsiniz..

  Lojistik

  Temel prensibimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hertürlü lojistik talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektir.

  Günümüz ekonomik koşullar sonucu ağırlaşan rekabet ortamı , firmaları zamanla yarışır hale getirmiştir.

  AFS , müşterilerinin üretim ve tedarik zinciri üzerinde yer alan tüm lojistik faaliyetlerini devralıp birbiriyle uyumlu bir şekilde yürüterek , artı değer üretmekte ve müşterilerine rekabet avantajı sağlamaktadır.

  Gümrükleme

  Gümrükleme hizmetlerimiz anlasmalı gümrük komisyoncumuz tarafından AFS güvencesi altında yapılmaktdadır.

 • Arac Tip ve Ölçüleri

  Arac tiplerini ve ölçülerini resmin uzerinde tiklayarak ögrenebilirsiniz

  Konteyner Tip ve Olculeri

  Konteyner Tiplerini ve Olculerini Resmin uzerinde Tiklayarak Ogrenebilirsiniz

  Teslim Sekilleri

  Uluslararasi Teslim Sekillerini Resmin uzerinde Tiklayarak Ogrenebilirsiniz

  Uluslararasi Kisaltmalar

  Uluslararasi Kisaltmalari Resmin uzerinde Tiklayarak Ogrenebilirsiniz

  Hacim Hesaplamasi

  En
  [cm]

    Boy [cm]   Yükseklik [cm]   Adet   Hacim
  [m3]
  x x    
  x x    
  x x    
  x x    
  x x    
  x x    
  x x    
  x x    
  x x    
  x x    
   
  Toplam Hacim:  m3
  Tahmini Ağırlık  kg
   
 • About My Works

  Abour Recent Exhibition

  Cupiditate noprovident similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas.

  New Tecnologies

  At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

  Creative Ideas

  Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et ident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et voluptates repudiandae sint et molestiae.

 • Iletisim

  AFS Ulusl.Taşımacılık ve Loj.Ltd.Sti./Turkey

  Giyimkent 11.Sokak No:49 Esenler-Istanbul

  Telefon:
  Fax:
  Email:

  +90 212 438 5225 Pbx
  +90 212 438 5226
  info@afstransport.com

  AFS All Freight Service GmbH

  Krieger Str.16 , D-51147 Köln -Germany

  Telefon:
  Fax:
  Email:

  +49 2203 92980 - 77
  +49 2203 92980 - 79
  info@afstransport.de

  Lokasyonumuz

  Iletişim Formu

  Name:
  E-mail:
  Konu
 • Kurye Gonderi Takip

  Gonderilerinizi Takip Etmek icin Konsimento Numaranizi yazip " Tracking " Butonuna Basiniz.

  ErrorDescription[0]; echo "

  ".$eight."
  "; ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// } /// end if nine is 1 or 0 ///////////////// /////////// end xml parser ///// } ///// end if action is track ?>
  Verfolgungsarchiv "); for($i=0;$iDescription[0] . "\n"; $twentytwo = $xml["TrackResponse_Shipment_Package_Activity"][$i]->Date[0] . "\n"; $twentythree = $xml["TrackResponse_Shipment_Package_Activity"][$i]->Time[0] . "\n"; $twentyfour = $xml["TrackResponse_Shipment_Package_Activity_ActivityLocation_Address"][$i]->City[0] . "\n"; $twentyfive = $xml["TrackResponse_Shipment_Package_Activity_ActivityLocation_Address"][$i]->StateProvinceCode[0] . "\n"; $twentysix = $xml["TrackResponse_Shipment_Package_Activity_ActivityLocation_Address"][$i]->CountryCode[0] . "\n"; $year = substr("$twentytwo", 0, 4); $month = substr("$twentytwo", 4, 2); $day = substr("$twentytwo", 6, 2); $hh = substr("$twentythree", 0, 2); $mm = substr("$twentythree", 2, 2); $ss = substr("$twentythree", 4, 2); echo(""); if($xday != $day){ if($bgcolor == "#E1E1E1"){ $bgcolor = "#EFEEED"; ///echo("E1E1E1"); }else{ $bgcolor = "#E1E1E1"; ///echo("EFEEED"); } echo(""); }else{ echo(""); } $xmonth = $month; $xday = $day; $xyear = $xyear; echo(""); } echo("
  DatumUhrzeitOrtEreignis
  ".$month."/".$day."/".$year." ".$hh.":".$mm.":".$ss."".$twentyfour." ".$twentyfive." ".$twentysix."".$twentyone."

  "); echo("Die Verfolgungsergebnisse wurden von AFS zur Verfügung gestellt am: ".date("j.n.Y, G:i").".

  NOTICE: AFS authorizes you to use AFS tracking systems solely to track shipments tendered by or for you to AFS for delivery and for no other purpose. Any other use of AFS tracking systems and information is strictly prohibited.


  "); } /// end if 17 is X #echo phpinfo() ?>